Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29907980
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GRUIAN IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
764.327 RON
Profit net
18.540 RON
Capitaluri proprii
128.502 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 647.009 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 2.500 RON | 17.730 RON | 20.550 RON | 30.500 RON | 29.950 RON | 191.829 RON | 493.793 RON | 426.444 RON | 764.327 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 271 RON | 2.276 RON | 3.808 RON | 9.091 RON | 5.900 RON | 44.731 RON | 90.684 RON | 20.372 RON | 18.540 RON |
| Total active | — | 200 RON | 2.060 RON | 10.891 RON | 15.645 RON | 26.690 RON | 23.557 RON | 79.136 RON | 262.694 RON | 489.716 RON | 712.147 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 68 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2024.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 421 RON |
| 5.703 RON |
| Active circulante | — | 200 RON | 2.060 RON | 10.891 RON | 15.645 RON | 26.690 RON | 23.557 RON | 79.136 RON | 262.694 RON | 489.295 RON | 706.444 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | — | 200 RON | 471 RON | 2.747 RON | 6.555 RON | 15.646 RON | 21.546 RON | 66.278 RON | 156.763 RON | 177.135 RON | 128.502 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 1.589 RON | 8.144 RON | 9.090 RON | 11.044 RON | 2.011 RON | 12.858 RON | 105.931 RON | 312.581 RON | 583.645 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|