Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 23 apr. 2020 și 21 oct. 2020.
MASCA DE PROTECTIE
MASCA DE PROTECTIE
„Măști de protecție pentru personalul primariei și a cetățenilor Comunei Josenii Bârgăului”
MASCA PROTECTIE -ord.militara -covid 19
MASCA DE PROTECTIE
MASCA DE PROTECTIE
MASCA DE PROTECTIE EN149
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29946547
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
719.700 RON
Profit net
-678 RON
Capitaluri proprii
1.196.022 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 491.684 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 2.450 RON | 6.250 RON | 6.450 RON | 193.752 RON | 250.640 RON | 99.875 RON | 438.219 RON | 719.700 RON | — | — |
| Profit net | -623 RON | 2.158 RON | 5.906 RON | 6.256 RON | 187.939 RON | 159.922 RON | 36.340 RON | 347.324 RON | 662.767 RON | -1.520 RON | -678 RON |
| Total active | 277 RON | 2.027 RON | 7.859 RON | 14.121 RON | 207.679 RON | 366.948 RON | 432.925 RON | 918.795 RON | 1.669.454 RON | 1.521.215 RON | 1.540.537 RON |
Comparație cu 415 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 277 RON | 2.027 RON | 7.859 RON | 14.121 RON | 207.679 RON | 366.948 RON | 432.925 RON | 918.795 RON | 1.669.454 RON | 1.521.215 RON | 1.540.537 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -423 RON | 1.735 RON | 7.671 RON | 13.927 RON | 201.866 RON | 361.788 RON | 398.128 RON | 745.453 RON | 1.198.220 RON | 1.196.700 RON | 1.196.022 RON |
|---|
| Datorii totale | 700 RON | 292 RON | 188 RON | 194 RON | 5.813 RON | 5.160 RON | 34.797 RON | 173.342 RON | 471.234 RON | 324.515 RON | 344.515 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 0 | — |
|---|