Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 mar. 2024 și 18 mai 2026.
REPARATII GARD GRADINITA SACALUSESTI,COM.AGAPIA
Lucrari de constructii suplimentare la Caminul Cultural Varatec, com.Agapia
Relocare poarta acces auto la Caminul cultural Varatec, cu demolare si refacere gard
AMENAJARE PARCARE SI PARC CURTE CAMIN CULTURAL VARATEC, COM.AGAPIA
Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
ACHIZITIE EXECUTIE LUCRARI RACORDURI COLECTIVE PE DOMENIUL PUBLIC
REPARATIE GARD SCOALA AGAPIA, L=46 ml, H=1,1 m, S=50,6 mp
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29974008
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RUSU ROBERT-IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.213.932 RON
Profit net
208.224 RON
Capitaluri proprii
1.540.062 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.937.467 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.000 RON | — | — | 28.300 RON | 159.664 RON | 369.310 RON | 57.762 RON | 1.149.420 RON | 1.434.942 RON | 2.768.975 RON | 2.213.932 RON |
| Profit net | -2.377 RON | -95 RON | -30 RON | 952 RON | -1.000 RON | 0 RON | 27.451 RON | 54.257 RON | 17.797 RON | -318.993 RON | 508.259 RON | 359.990 RON | 1.283.010 RON | 208.224 RON |
| Total active | 623 RON |
Comparație cu 576 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 528 RON |
| 498 RON |
| 1.480 RON |
| 480 RON |
| 480 RON |
| 26.780 RON |
| 164.099 RON |
| 184.978 RON |
| 695.044 RON |
| 1.366.042 RON |
| 1.414.076 RON |
| 2.088.769 RON |
| 2.106.924 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.636 RON | 46.535 RON | 8.497 RON | 90.461 RON | 202.326 RON |
|---|
| Active circulante | 623 RON | 528 RON | 498 RON | 1.480 RON | 480 RON | 480 RON | 26.780 RON | 164.099 RON | 184.978 RON | 679.408 RON | 1.319.507 RON | 1.405.579 RON | 1.998.308 RON | 1.904.598 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.377 RON | -1.472 RON | -1.502 RON | -550 RON | -1.550 RON | -1.550 RON | 25.901 RON | 80.258 RON | 98.054 RON | -220.939 RON | 287.320 RON | 628.810 RON | 1.598.778 RON | 1.540.062 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.030 RON | 2.030 RON | 2.030 RON | 879 RON | 83.841 RON | 86.924 RON | 831.949 RON | 994.688 RON | 770.056 RON | 449.847 RON | 526.718 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 8 | 6 | 7 | 7 | 4 | 6 | 9 |
|---|