Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 21 feb. 2017 și 9 apr. 2025.
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
Servicii de paza cu agent pe timp de zi
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
Servicii de paza
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
[PAZA] ACTUALIZARE TARIF ORAR CF HG 846/2017
SERVICII DE PAZA CU AGENT DE SECURITATE
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
[PAZA AGENT ZI] SERVICII DE PAZA CU AGENT PE TIMP DE ZI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30077600
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
161.981 RON
Profit net
94.356 RON
Capitaluri proprii
94.596 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 274.785 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.894 RON | 218.398 RON | 193.217 RON | 147.122 RON | 212.564 RON | 214.922 RON | 268.104 RON | 298.650 RON | 268.467 RON | 292.811 RON | 250.725 RON | 244.846 RON | 256.077 RON | 161.981 RON |
| Profit net | 70.849 RON | 172.929 RON | 126.363 RON | 98.375 RON | 119.827 RON | 96.117 RON | 119.973 RON | 159.544 RON | 114.853 RON | 208.750 RON | 203.873 RON | 174.936 RON | 166.792 RON | 94.356 RON |
| Total active | 76.922 RON | 175.996 RON |
Comparație cu 300 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 287.679 RON |
| 267.593 RON |
| 99.800 RON |
| 109.919 RON |
| 231.832 RON |
| 240.958 RON |
| 313.013 RON |
| 228.459 RON |
| 224.732 RON |
| 181.088 RON |
| 178.877 RON |
| 94.632 RON |
| Active imobilizate | 595 RON | 595 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 76.327 RON | 175.401 RON | 287.679 RON | 267.593 RON | 99.800 RON | 109.919 RON | 231.832 RON | 240.958 RON | 313.013 RON | 228.459 RON | 224.732 RON | 181.088 RON | 178.877 RON | 94.632 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.049 RON | 173.129 RON | 276.563 RON | 265.567 RON | 90.659 RON | 97.303 RON | 217.276 RON | 224.188 RON | 302.199 RON | 212.529 RON | 213.560 RON | 175.176 RON | 167.306 RON | 94.596 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.873 RON | 2.867 RON | 11.116 RON | 2.026 RON | 9.141 RON | 12.616 RON | 14.556 RON | 16.770 RON | 10.814 RON | 15.930 RON | 11.172 RON | 5.912 RON | 11.571 RON | 36 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 5 | 2 | 5 | 6 | 7 | 6 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|