Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30118823
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.135.768 RON
Profit net
668.555 RON
Capitaluri proprii
698.795 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.056.235 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.120 RON | 11.923 RON | 7.150 RON | 8.995 RON | 47.357 RON | 78.841 RON | 188.382 RON | 727.858 RON | 851.944 RON | 663.134 RON | 833.474 RON | 668.937 RON | 625.179 RON | 1.135.768 RON |
| Profit net | 39.073 RON | 3.302 RON | 2.207 RON | 2.849 RON | 13.441 RON | 45.178 RON | 82.501 RON | 555.472 RON | 733.582 RON | 562.372 RON | 910.572 RON | 441.218 RON | 291.675 RON | 668.555 RON |
| Total active | 102.271 RON | 72.840 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 60.456 RON |
| 61.894 RON |
| 37.181 RON |
| 55.862 RON |
| 724.222 RON |
| 1.478.340 RON |
| 1.764.471 RON |
| 1.771.049 RON |
| 1.873.772 RON |
| 1.696.588 RON |
| 1.132.681 RON |
| 1.873.974 RON |
| Active imobilizate | 156 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 93.277 RON | 68.403 RON | 43.762 RON | 19.047 RON | 3.863 RON |
|---|
| Active circulante | 102.115 RON | 72.840 RON | 60.456 RON | 61.894 RON | 37.181 RON | 55.862 RON | 724.222 RON | 1.478.340 RON | 1.764.471 RON | 1.677.772 RON | 1.805.369 RON | 1.652.826 RON | 1.113.634 RON | 1.870.111 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 39.273 RON | 42.575 RON | 44.782 RON | 47.631 RON | 13.681 RON | 45.418 RON | 106.866 RON | 555.712 RON | 733.822 RON | 562.612 RON | 910.812 RON | 466.458 RON | 321.915 RON | 698.795 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.998 RON | 30.265 RON | 15.674 RON | 14.263 RON | 23.500 RON | 10.444 RON | 617.356 RON | 922.628 RON | 1.030.649 RON | 1.208.437 RON | 962.960 RON | 1.230.130 RON | 810.766 RON | 1.175.179 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 3 | 2 |
|---|