Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30180752
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: MIHĂILĂ ANTOANETA
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Prin: NAHMANY ITSHAK
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
84.228 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.580 RON | 137.798 RON | 128.763 RON | 16.829 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | -798 RON | 21.432 RON | 55.920 RON | 8.722 RON | 0 RON | -298 RON | -353 RON | -354 RON | -60 RON | -50 RON | -65 RON | -67 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 25.911 RON |
Comparație cu 88 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2024.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.886 RON |
| 78.908 RON |
| 85.832 RON |
| 85.832 RON |
| 85.534 RON |
| 85.181 RON |
| 84.827 RON |
| 84.767 RON |
| 84.716 RON |
| 84.651 RON |
| 84.585 RON |
| 84.585 RON |
| 84.585 RON |
| Active imobilizate | 25.429 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 482 RON | 22.886 RON | 78.908 RON | 85.832 RON | 85.832 RON | 85.534 RON | 85.181 RON | 84.827 RON | 84.767 RON | 84.716 RON | 84.651 RON | 84.585 RON | 84.585 RON | 84.585 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -598 RON | 20.834 RON | 76.754 RON | 85.476 RON | 85.476 RON | 85.178 RON | 84.825 RON | 84.471 RON | 84.411 RON | 84.360 RON | 84.295 RON | 84.228 RON | 84.228 RON | 84.228 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.509 RON | 2.052 RON | 2.154 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 356 RON | 357 RON | 357 RON | 357 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|