Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30186224
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
477.497 RON
Profit net
-10.491 RON
Capitaluri proprii
42.374 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 469.446 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.878 RON | 280.206 RON | 193.925 RON | 552.199 RON | 349.214 RON | 353.228 RON | 403.598 RON | 380.416 RON | 273.674 RON | 343.537 RON | 437.338 RON | 338.749 RON | 428.705 RON | 477.497 RON |
| Profit net | -7.935 RON | 14.152 RON | 11.341 RON | 37.153 RON | -17.905 RON | -16.398 RON | 29.555 RON | 28.387 RON | -23.187 RON | -408 RON | 87.250 RON | -83.211 RON | 79.392 RON | -10.491 RON |
| Total active |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.302 RON |
| 27.350 RON |
| 44.174 RON |
| 93.897 RON |
| 43.520 RON |
| 47.647 RON |
| 46.861 RON |
| 66.266 RON |
| 33.449 RON |
| 36.407 RON |
| 132.129 RON |
| 55.644 RON |
| 148.423 RON |
| 111.739 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 46.302 RON | 27.350 RON | 44.174 RON | 93.897 RON | 43.520 RON | 47.647 RON | 46.861 RON | 66.266 RON | 33.449 RON | 36.407 RON | 132.129 RON | 55.644 RON | 148.423 RON | 111.739 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.735 RON | 6.417 RON | 17.758 RON | 54.910 RON | -1.141 RON | -18.237 RON | 11.318 RON | 39.705 RON | -9.544 RON | -9.248 RON | 78.113 RON | -5.098 RON | 74.295 RON | 42.374 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.037 RON | 20.933 RON | 26.416 RON | 38.987 RON | 44.661 RON | 65.884 RON | 35.543 RON | 26.561 RON | 42.993 RON | 45.655 RON | 54.016 RON | 60.742 RON | 74.128 RON | 69.365 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|---|