Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 oct. 2025 și 22 oct. 2025.
Capace dezinfectante curos tips – conector luer tata – 40 benzi de 5
Cantar medical tip scaun
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30187696
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DIMU ROBERT-CIPRIAN
Prin: PANDELE MIHAI
Prin: PANDELE MIHAI
Prin: PANDELE MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
255.573 RON
Profit net
157.669 RON
Capitaluri proprii
158.976 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 127.474 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.744 RON | 0 RON | 24.935 RON | 115.000 RON | — | 7.375 RON | 13.980 RON | 156.310 RON | 15.000 RON | 13.145 RON | 255.573 RON |
| Profit net | 19.420 RON | -3.759 RON | 23.921 RON | 109.507 RON | -2.888 RON | -12.043 RON | 9.757 RON | 99.961 RON | 7.563 RON | -24.680 RON | 157.669 RON |
| Total active | 22.394 RON | 15.877 RON | 40.198 RON | 150.893 RON | 102.936 RON | 214 RON | 11.217 RON | 122.258 RON | 118.599 RON | 43.612 RON | 200.697 RON |
Comparație cu 540 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 22.394 RON | 15.877 RON | 40.198 RON | 150.893 RON | 102.936 RON | 214 RON | 11.217 RON | 122.258 RON | 118.599 RON | 43.612 RON | 200.697 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.620 RON | 15.861 RON | 39.782 RON | 149.288 RON | -2.648 RON | -14.391 RON | -4.634 RON | 107.555 RON | 115.117 RON | 1.306 RON | 158.976 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.774 RON | 16 RON | 416 RON | 1.605 RON | 105.584 RON | 14.605 RON | 15.851 RON | 14.703 RON | 3.482 RON | 42.306 RON | 41.721 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|