Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 mar. 2018 și 8 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 331 atribuiri.
CONSUMABILE AUTO
ADBLUE
Trusa de prim ajutor fixa si Kit de reincarcare pentru trusa de prim ajutor
PACHET ADITIV ADBLUE
SET PIESE AUTO
Lichid spalare parbriz pentru iarna -30^C 5L
Accesorii si echipamente de iarna
SET PIESE AUTO
Anvelope iarna
Accesorii si echipamente auto de iarna
PACHET PIESE AUTO
SET PIESE AMBREIAJ
Solutie AdBlue
Piese auto VS 10 WAT si VS-08-WAT
Solutie Adblue
Acumulator auto 70 Ah, 720 A
SET PIESE SCHIMB
Accesorii si echipamente auto
Accesorii si echipamente auto
PACHET PIESE SCHIMB
,, Acumulator 63Ah, 610A”
PACHET PIESE SCHIMB
Acumulator auto
PACHET PIESE
Piese auto VS 39 WAT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30255545
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.757.201 RON
Profit net
190.675 RON
Capitaluri proprii
190.888 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.513.298 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.753 RON | 195.444 RON | 192.927 RON | 305.282 RON | 464.078 RON | 619.908 RON | 756.533 RON | 1.049.180 RON | 1.368.810 RON | 2.103.279 RON | 2.558.295 RON | 2.753.885 RON | 3.111.971 RON | 3.757.201 RON |
| Profit net | -6.264 RON | -11.183 RON | -7.623 RON | -2.451 RON | 4.249 RON | 45.251 RON | 53.201 RON | 5.585 RON | 45.796 RON | 138.888 RON | 153.047 RON | 164.362 RON | 130.831 RON | 190.675 RON |
| Total active |
Comparație cu 194 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.650 RON |
| 51.482 RON |
| 55.870 RON |
| 55.027 RON |
| 47.002 RON |
| 112.450 RON |
| 151.763 RON |
| 252.737 RON |
| 252.794 RON |
| 334.919 RON |
| 436.484 RON |
| 615.219 RON |
| 704.087 RON |
| 795.178 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 2.205 RON | 12.500 RON | 10.266 RON | 5.373 RON | 58.763 RON | 53.509 RON | 44.744 RON |
|---|
| Active circulante | 45.650 RON | 51.482 RON | 55.870 RON | 55.027 RON | 47.002 RON | 112.450 RON | 151.763 RON | 250.532 RON | 240.294 RON | 324.653 RON | 431.111 RON | 556.456 RON | 650.578 RON | 750.434 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.064 RON | -17.200 RON | -24.823 RON | -27.274 RON | -23.025 RON | 22.226 RON | 58.401 RON | 58.986 RON | 104.782 RON | 139.088 RON | 153.248 RON | 164.562 RON | 131.655 RON | 190.888 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.714 RON | 68.682 RON | 80.693 RON | 82.301 RON | 70.027 RON | 90.224 RON | 93.362 RON | 193.751 RON | 148.012 RON | 195.831 RON | 283.236 RON | 450.657 RON | 572.432 RON | 604.290 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
|---|