Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 aug. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 322 atribuiri.
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
mentenanta centrale termice
MENTENANTA CENTRALA TERMICA
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
mentenanta centrale termice
servicii de reparare si intretinere a centralelor termice
Reparare si inretinere a centralelor termice
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
AUTORIZATIE ISCIR CAZAN DE PARDOSEALA PE COMBUSTIBIL SOLID
AUTOMATIZARE COMANDA ARZATOR
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
servicii de reparare centrale termice
Servicii de AUTORIZARE ISCIR CENTRALA TERMICA IN CONDENSATIE PUTERE 50-150KW
Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
ACHIZITIE SERVICII MENTENANTA CENTRALE TERMICE, ISCIR, RSVTI
Achizitie servicii de AUTORIZARE ISCIR CENTRALA TERMICA
AUTORIZATII ISCIR CENTRALE TERMICE
AUTORIZARE ISCIR CENTRALA TERMICA
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
MENTENANTA CENTRALE TERMICE
Servicii mentenanta centrala termica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30292985
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MURARIU MARIUS SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
383.081 RON
Profit net
222.636 RON
Capitaluri proprii
222.887 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 269.413 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.333 RON | 41.108 RON | 45.280 RON | 55.688 RON | 50.026 RON | 21.730 RON | 33.740 RON | 9.176 RON | 3.000 RON | 11.000 RON | 206.546 RON | 298.036 RON | 273.045 RON | 383.081 RON |
| Profit net | 37.215 RON | 13.191 RON | 17.510 RON | 40.711 RON | 42.307 RON | 12.472 RON | 17.603 RON | -9.561 RON | -6.391 RON | 1.206 RON | 167.332 RON | 191.453 RON | 126.424 RON | 222.636 RON |
| Total active | 38.963 RON | 51.504 RON |
Comparație cu 237 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.367 RON |
| 110.377 RON |
| 90.016 RON |
| 101.311 RON |
| 110.027 RON |
| 79.749 RON |
| 73.279 RON |
| 74.660 RON |
| 243.661 RON |
| 201.795 RON |
| 138.847 RON |
| 240.488 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 2.437 RON | 1.687 RON | 937 RON | 187 RON | — | — | — | — | 3.155 RON | 1.577 RON | 754 RON |
|---|
| Active circulante | 38.963 RON | 51.504 RON | 69.367 RON | 107.940 RON | 88.329 RON | 100.374 RON | 109.840 RON | 79.749 RON | 73.279 RON | 74.660 RON | 243.661 RON | 198.640 RON | 137.270 RON | 239.734 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.415 RON | 50.606 RON | 68.116 RON | 108.827 RON | 88.134 RON | 100.605 RON | 108.208 RON | 78.647 RON | 72.256 RON | 73.461 RON | 240.794 RON | 191.747 RON | 126.670 RON | 222.887 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.548 RON | 898 RON | 1.251 RON | 1.550 RON | 1.882 RON | 706 RON | 1.819 RON | 1.102 RON | 1.023 RON | 1.199 RON | 2.867 RON | 10.048 RON | 12.177 RON | 17.601 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|