Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mai 2026 și 19 mai 2026.
Servicii organizare eveniment 1 iunie - Centrul Cultural Magurele
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30552350
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.092.222 RON
Profit net
202.479 RON
Capitaluri proprii
202.721 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 898.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.270 RON | 6.050 RON | 7.800 RON | 17.137 RON | 95.573 RON | 208.896 RON | 278.923 RON | 294.634 RON | 120.795 RON | 249.436 RON | 525.306 RON | 522.399 RON | 1.101.924 RON | 1.092.222 RON |
| Profit net | -448 RON | -2.801 RON | 2.780 RON | 11.916 RON | 75.593 RON | 160.931 RON | 167.973 RON | 119.131 RON | 48.769 RON | 35.340 RON | 200.584 RON | 266.747 RON | 623.817 RON | 202.479 RON |
| Total active | 5.562 RON |
Comparație cu 21 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.226 RON |
| 4.396 RON |
| 12.928 RON |
| 90.357 RON |
| 251.544 RON |
| 421.118 RON |
| 539.711 RON |
| 529.003 RON |
| 565.009 RON |
| 365.731 RON |
| 449.794 RON |
| 778.449 RON |
| 518.650 RON |
| Active imobilizate | 455 RON | 455 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.504 RON | 15.358 RON | 8.799 RON | 7.298 RON | 3.022 RON | 16.588 RON |
|---|
| Active circulante | 5.107 RON | 8.771 RON | 4.396 RON | 12.928 RON | 90.357 RON | 251.544 RON | 421.118 RON | 539.711 RON | 527.499 RON | 549.651 RON | 356.932 RON | 442.496 RON | 775.427 RON | 502.062 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -248 RON | -3.049 RON | -269 RON | 11.647 RON | 87.240 RON | 248.171 RON | 416.144 RON | 535.275 RON | 527.227 RON | 562.568 RON | 200.825 RON | 266.988 RON | 624.058 RON | 202.721 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.810 RON | 12.275 RON | 4.665 RON | 1.281 RON | 3.117 RON | 3.373 RON | 4.974 RON | 4.436 RON | 1.776 RON | 2.441 RON | 164.906 RON | 182.806 RON | 138.973 RON | 316.864 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|