Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 nov. 2020 și 9 nov. 2021.
LEMN FOC ESENTA TARE (FAG)
Lemn foc esenta tare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30601983
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
451.997 RON
Profit net
338.721 RON
Capitaluri proprii
824.296 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 463.600 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.808 RON | 10.000 RON | — | 171.575 RON | 124.565 RON | 128.710 RON | 591.292 RON | 379.011 RON | 161.968 RON | 451.997 RON |
| Profit net | 14.970 RON | 6.714 RON | -8.445 RON | 109.073 RON | 39.933 RON | 71.279 RON | 380.894 RON | 284.627 RON | 50.132 RON | 338.721 RON |
| Total active | 19.884 RON | 21.924 RON | 16.002 RON | 135.791 RON | 237.150 RON | 287.388 RON | 1.068.757 RON | 1.275.150 RON | 1.653.294 RON | 1.914.409 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 182 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 280 RON |
| — |
| Active circulante | 19.884 RON | 21.924 RON | 16.002 RON | 135.791 RON | 237.150 RON | 287.388 RON | 1.068.757 RON | 1.275.150 RON | 1.653.014 RON | 1.914.409 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.210 RON | 21.924 RON | 13.479 RON | 130.997 RON | 170.930 RON | 242.209 RON | 697.133 RON | 602.395 RON | 647.543 RON | 824.296 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.674 RON | 0 RON | 2.523 RON | 4.794 RON | 66.220 RON | 45.179 RON | 372.299 RON | 673.430 RON | 1.006.426 RON | 1.092.995 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|