Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 dec. 2020 și 18 dec. 2020.
SERVICII DE PROIECTARE RETEA DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE ,STRADA PINILOR , COMUNA GALICEA
SERVICII PROIECTARE RETEA DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE, ALEEA FRASINULUI, COMUNA GALICEA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30650781
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SORESCU CIPRIAN-CORNELIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
333.570 RON
Profit net
193.355 RON
Capitaluri proprii
193.595 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 378.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.250 RON | 15.850 RON | 2.700 RON | 8.530 RON | 87.875 RON | 105.205 RON | 54.280 RON | 85.465 RON | 141.260 RON | 214.345 RON | 238.462 RON | 298.538 RON | 455.074 RON | 333.570 RON |
| Profit net | 7.004 RON | 10.602 RON | -93 RON | 5.027 RON | 57.966 RON | 58.170 RON | 8.187 RON | 75.239 RON | 134.098 RON | 179.152 RON | 190.557 RON | 201.296 RON | 363.243 RON | 193.355 RON |
| Total active | 8.249 RON | 20.656 RON |
Comparație cu 119 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.794 RON |
| 25.041 RON |
| 85.931 RON |
| 153.279 RON |
| 149.038 RON |
| 225.032 RON |
| 340.527 RON |
| 309.489 RON |
| 287.671 RON |
| 208.925 RON |
| 384.168 RON |
| 236.381 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 9.400 RON | 7.199 RON | 1.071 RON | 33.778 RON | 37.499 RON | 24.421 RON |
|---|
| Active circulante | 8.249 RON | 20.656 RON | 17.794 RON | 25.041 RON | 85.931 RON | 153.279 RON | 149.038 RON | 225.032 RON | 331.127 RON | 302.290 RON | 286.600 RON | 175.147 RON | 346.669 RON | 211.960 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.204 RON | 17.806 RON | 17.713 RON | 22.739 RON | 75.678 RON | 133.848 RON | 142.036 RON | 217.702 RON | 322.326 RON | 299.558 RON | 282.730 RON | 201.536 RON | 363.483 RON | 193.595 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.045 RON | 2.850 RON | 81 RON | 2.302 RON | 10.253 RON | 19.431 RON | 7.002 RON | 7.330 RON | 8.522 RON | 9.931 RON | 4.941 RON | 7.389 RON | 20.685 RON | 42.786 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|