Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30659772
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
275.513 RON
Profit net
25.881 RON
Capitaluri proprii
148.110 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 309.664 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 6.100 RON | 2.500 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 2.100 RON | 3.192 RON | 1.200 RON | 0 RON | 163.132 RON | 403.374 RON | 444.147 RON | 275.513 RON |
| Profit net | -3.526 RON | 3.573 RON | 395 RON | 470 RON | 1.221 RON | 1.719 RON | 210 RON | 1.241 RON | 104 RON | -218 RON | 12.762 RON | 47.544 RON | 56.524 RON | 25.881 RON |
| Total active | 340 RON | 8.276 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.786 RON |
| 8.527 RON |
| 9.798 RON |
| 4.194 RON |
| 4.338 RON |
| 5.538 RON |
| 5.616 RON |
| 5.398 RON |
| 76.548 RON |
| 106.185 RON |
| 183.894 RON |
| 168.800 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 340 RON | 8.276 RON | 11.786 RON | 8.527 RON | 9.798 RON | 4.194 RON | 4.338 RON | 5.538 RON | 5.616 RON | 5.398 RON | 76.548 RON | 106.185 RON | 183.894 RON | 168.800 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.326 RON | 247 RON | 642 RON | 1.122 RON | 2.343 RON | 4.062 RON | 4.272 RON | 5.513 RON | 5.616 RON | 5.398 RON | 18.160 RON | 65.704 RON | 122.229 RON | 148.110 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.666 RON | 8.029 RON | 11.144 RON | 7.405 RON | 7.455 RON | 132 RON | 66 RON | 25 RON | 0 RON | 0 RON | 58.388 RON | 40.481 RON | 61.665 RON | 20.690 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 7 | 5 | 3 | 1 |
|---|