Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30711838
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.260 RON
Profit net
-569 RON
Capitaluri proprii
26.768 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 9.922 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.943 RON | 54.441 RON | 51.006 RON | 88.807 RON | 121.932 RON | 117.581 RON | 98.188 RON | 1.065 RON | 4.260 RON | 4.260 RON | 4.260 RON | 4.260 RON | — | — |
| Profit net | -451 RON | 5.862 RON | 3.313 RON | 15.426 RON | 22.652 RON | 1.751 RON | 9.374 RON | -6.690 RON | -354 RON | 633 RON | -556 RON | 118 RON | -784 RON | -569 RON |
| Total active | 16.036 RON |
Comparație cu 1607 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.438 RON |
| 29.711 RON |
| 45.085 RON |
| 59.162 RON |
| 63.375 RON |
| 35.319 RON |
| 28.379 RON |
| 27.873 RON |
| 28.503 RON |
| 27.947 RON |
| 27.792 RON |
| 27.261 RON |
| 26.996 RON |
| Active imobilizate | 697 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.339 RON | 42.438 RON | 29.711 RON | 45.085 RON | 59.162 RON | 63.375 RON | 35.319 RON | 28.379 RON | 27.873 RON | 28.503 RON | 27.947 RON | 27.792 RON | 27.261 RON | 26.996 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -251 RON | 5.611 RON | 8.924 RON | 24.350 RON | 47.002 RON | 48.753 RON | 34.969 RON | 28.279 RON | 27.926 RON | 28.559 RON | 28.002 RON | 28.121 RON | 27.336 RON | 26.768 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.285 RON | 36.827 RON | 20.787 RON | 20.735 RON | 12.160 RON | 14.622 RON | 350 RON | 100 RON | -53 RON | -56 RON | -55 RON | -329 RON | -75 RON | 228 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|