Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30864394
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.326.528 RON
Profit net
51.812 RON
Capitaluri proprii
52.052 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.241.809 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.710 RON | 65.366 RON | 44.322 RON | 39.037 RON | 30.271 RON | 19.784 RON | 4.420 RON | 4.146 RON | 222.989 RON | 811.135 RON | 1.162.598 RON | 1.032.299 RON | 1.106.030 RON | 1.326.528 RON |
| Profit net | 5.829 RON | 57.007 RON | 38.743 RON | 13.834 RON | 21.288 RON | 8.008 RON | -10.720 RON | -3.527 RON | 25.991 RON | 131.431 RON | 163.199 RON | 146.437 RON | 106.582 RON | 51.812 RON |
| Total active | 7.501 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 63.791 RON |
| 45.242 RON |
| 20.075 RON |
| 23.694 RON |
| 10.113 RON |
| 5.423 RON |
| 3.512 RON |
| 164.017 RON |
| 193.490 RON |
| 313.777 RON |
| 352.715 RON |
| 601.941 RON |
| 740.529 RON |
| Active imobilizate | 510 RON | 382 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.525 RON | 6.397 RON | 142.071 RON |
|---|
| Active circulante | 6.991 RON | 63.409 RON | 45.242 RON | 20.075 RON | 23.694 RON | 10.113 RON | 5.423 RON | 3.512 RON | 164.017 RON | 193.490 RON | 313.777 RON | 350.190 RON | 595.544 RON | 598.458 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.029 RON | 63.036 RON | 44.772 RON | 19.863 RON | 21.488 RON | 8.209 RON | -2.512 RON | -6.039 RON | 19.953 RON | 131.631 RON | 168.514 RON | 314.951 RON | 376.062 RON | 52.052 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.472 RON | 755 RON | 470 RON | 212 RON | 2.206 RON | 1.904 RON | 7.935 RON | 9.551 RON | 144.064 RON | 62.128 RON | 145.458 RON | 36.996 RON | 225.261 RON | 689.281 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|