Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30925475
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Prin: STĂNCIULESCU RAMONA-CLAUDIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
302.021 RON
Profit net
3.697 RON
Capitaluri proprii
250.025 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.086.026 RON | 10.571.329 RON | 377.188 RON | 64.233 RON | 91.815 RON | 258.484 RON | — | 66.520 RON | 88.682 RON | 104.874 RON | 189.731 RON | 230.022 RON | 302.021 RON |
| Profit net | -895.038 RON | -393.034 RON | -74.733 RON | -73.668 RON | 125.768 RON | -36.995 RON | -9.799 RON | 5.215 RON | 2.102.154 RON | 4.822 RON | 5.176 RON | 982 RON | 3.697 RON |
| Total active | 5.068.624 RON | 2.289.797 RON | 1.420.868 RON |
Comparație cu 2009 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.072.248 RON |
| 1.094.689 RON |
| 881.869 RON |
| 844.006 RON |
| 1.020.537 RON |
| 900.743 RON |
| 350.961 RON |
| 372.867 RON |
| 368.635 RON |
| 693.711 RON |
| Active imobilizate | 47.520 RON | 23.338 RON | 7.256 RON | 5.204 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.021.104 RON | 2.266.459 RON | 1.413.612 RON | 1.067.044 RON | 1.094.689 RON | 881.869 RON | 844.006 RON | 1.020.537 RON | 900.743 RON | 350.961 RON | 372.867 RON | 368.635 RON | 693.711 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -894.858 RON | -1.287.891 RON | -1.362.624 RON | -1.436.292 RON | -1.310.524 RON | -1.347.519 RON | -1.377.892 RON | -1.372.667 RON | 729.488 RON | 313.257 RON | 292.346 RON | 293.328 RON | 250.025 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.963.482 RON | 3.577.688 RON | 2.783.492 RON | 2.508.540 RON | 2.405.213 RON | 2.229.388 RON | 2.221.898 RON | 2.393.204 RON | 171.255 RON | 109.704 RON | 152.521 RON | 147.307 RON | 443.686 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 38 | 20 | 5 | — | 1 | 0 | — | — | 1 | — | — | — | — |
|---|