Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30965810
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.587.794 RON
Profit net
226.540 RON
Capitaluri proprii
299.582 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.255.506 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 233.951 RON | 266.510 RON | 353.409 RON | 375.033 RON | 510.249 RON | 683.295 RON | 876.295 RON | 1.191.602 RON | 2.082.123 RON | 2.208.260 RON | 2.005.737 RON | 1.587.794 RON |
| Profit net | -5.770 RON | -43.998 RON | -7.818 RON | 31.778 RON | 23.362 RON | 28.900 RON | 46.557 RON | 87.618 RON | 162.132 RON | 204.623 RON | 180.339 RON | 229.874 RON | 226.540 RON |
| Total active | 1.008 RON | 81.284 RON | 75.934 RON | 117.641 RON |
Comparație cu 2738 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 95.401 RON |
| 141.906 RON |
| 222.354 RON |
| 259.616 RON |
| 329.124 RON |
| 737.972 RON |
| 667.155 RON |
| 788.238 RON |
| 1.006.151 RON |
| Active imobilizate | 901 RON | 751 RON | 631 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 50.043 RON | 35.745 RON | 9.543 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 107 RON | 80.533 RON | 75.303 RON | 117.641 RON | 95.401 RON | 141.906 RON | 222.354 RON | 209.573 RON | 293.379 RON | 728.429 RON | 667.155 RON | 788.238 RON | 1.006.151 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.570 RON | -49.568 RON | -57.386 RON | -25.609 RON | -2.247 RON | 26.653 RON | 73.210 RON | 160.828 RON | 296.507 RON | 393.879 RON | 574.217 RON | 230.074 RON | 299.582 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.578 RON | 130.852 RON | 133.320 RON | 143.250 RON | 97.648 RON | 115.253 RON | 149.144 RON | 98.788 RON | 32.617 RON | 344.093 RON | 92.938 RON | 558.164 RON | 706.654 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|