Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 mai 2017 și 13 mar. 2026.
Servicii de realizare a unei cercetări sociologice
Servicii de cercetare sociala (Rev.2)
Achizitie servicii de cercetare sociologica privind Analiza de Nevoi
Servicii de studii de piata (Rev.2)
Contract de prestari servicii pentru elaborarea unui studiu (cu 3 componente) a cauzelor recidivei în România, a unui document de politici publice și a unui plan de acțiune pentru prevenirea recidivei în România
Contract Servicii elaborare studii și servicii de dezvoltare software dedicate platformei de evaluare integrată a serviciilor publice în cadrul proiectului „Monitorizarea și evaluarea integrată a performanței serviciilor publice” (Cod SIPOCA 616 / MySMIS 127589)
Servicii de formare profesională în domeniul cercetării și de servicii de consultanță în derularea unei cercetări aplicate cu scopul consolidării Serviciului Cercetare și Dezvoltare Strategică al Direcției Naționale de Probațiune, în cadrul Proiectului Îmbunătățirea serviciilor corecționale din România prin implementarea principiului normalității – 4NORM-ality
Contract
Evaluare mid-term de tip formativ - Program ESAYEP - SEE 2014-2021
Studiu privind impactul masurilor de incluziune realizate de ANPCDEFP
STUDIU PRIVIND PERCEPȚIILE STUDENȚILOR CU PRIVIRE LA MOBILITĂȚILE INTERNAȚIONALE
SERVICII DE STUDII DE PIATA
SERVICII DE STUDII DE PIATA
Servicii de cercetare a pietei privind satisfactia publicului
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30987141
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
601.344 RON
Profit net
291.651 RON
Capitaluri proprii
2.641.662 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.073.848 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.960 RON | 182.397 RON | 209.846 RON | 360.762 RON | 147.310 RON | 296.497 RON | 208.051 RON | 483.101 RON | 439.803 RON | 642.300 RON | 516.900 RON | 2.195.822 RON | 655.616 RON | 601.344 RON |
| Profit net | 10.293 RON | 150.444 RON | 56.492 RON | 129.474 RON | 104.163 RON | 246.481 RON | 150.920 RON | 412.542 RON | 321.378 RON | 552.772 RON | 421.892 RON | 1.876.855 RON | 271.165 RON | 291.651 RON |
| Total active | 11.160 RON | 163.087 RON |
Comparație cu 1017 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 304.350 RON |
| 293.034 RON |
| 109.458 RON |
| 256.132 RON |
| 243.314 RON |
| 437.170 RON |
| 351.956 RON |
| 730.341 RON |
| 1.816.742 RON |
| 3.017.051 RON |
| 2.780.352 RON |
| 2.875.104 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 500.272 RON | 1.756.080 RON | 2.039.648 RON | 2.738.995 RON | 2.633.259 RON |
|---|
| Active circulante | 11.160 RON | 163.087 RON | 304.350 RON | 293.034 RON | 109.458 RON | 256.132 RON | 243.314 RON | 437.170 RON | 351.956 RON | 230.069 RON | 60.662 RON | 977.403 RON | 41.357 RON | 241.845 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.493 RON | 160.947 RON | 121.439 RON | 250.913 RON | 105.222 RON | 246.733 RON | 206.748 RON | 412.794 RON | 321.630 RON | 650.786 RON | 1.072.678 RON | 2.949.533 RON | 2.799.595 RON | 2.641.662 RON |
|---|
| Datorii totale | 667 RON | 2.140 RON | 35.232 RON | 9.474 RON | 4.236 RON | 9.399 RON | 36.566 RON | 24.376 RON | 30.326 RON | 79.555 RON | 831.500 RON | 344.241 RON | 91.050 RON | 344.035 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
|---|