Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 iun. 2017 și 4 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 287 atribuiri.
Decolmatarea si desfundarea canalelor de scurgere
Strangerea tuturor deseurilor de hartie si plastic
Intretinerea canalelor si podetelor
Adunat diferite materiale imprastiate
Cositul terenului de iarba si vegetatie
adunat diferite materiale imprastiate
Intretinerea canalelor si podetelor
DESZAPEZIRE MANUALA
Decolmatarea si desfundarea canalelor de scurgere
LUCRARI DE DESZAPEZIRE MANUALA
Decolmatarea si desfundarea canalelor de scurgere
Adunat diferite materiale imprastiate
Decolmatarea, desfundarea rigolilor, santurilor
Strangerea tuturor deseurilor de hartie si plastic
Doborarea manuala a arbustilor
Intretinerea canalelor si podetelor
Scoaterea manuala a buturugilor
Adunat diferite materiale imprastiate
Cositul terenului de iarba si vegetatie
Scoaterea manuala a buturugilor
Decolmatarea si desfundarea canalelor de scurgere
Doborarea manuala a arbustilor
Decolmatarea si desfundarea canalelor de scurgere
Doborarea manuala a arbustilor
Cositul terenului de iarba si vegetatie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31001189
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
643.129 RON
Profit net
-67.195 RON
Capitaluri proprii
-55.724 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 692.335 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.000 RON | 218.330 RON | 219.000 RON | 176.300 RON | 203.487 RON | 217.736 RON | 281.561 RON | 334.527 RON | 355.001 RON | 462.352 RON | 515.811 RON | 584.929 RON | 676.273 RON | 643.129 RON |
| Profit net | -1.821 RON | 2.953 RON | 1.993 RON | 2.086 RON | 742 RON | 127 RON | 393 RON | 546 RON | -34.509 RON | 42.405 RON | 1.169 RON | 6.254 RON | 192 RON | -67.195 RON |
| Total active | 1.200 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.352 RON |
| 89.982 RON |
| 89.357 RON |
| 20.773 RON |
| 19.038 RON |
| 26.367 RON |
| 31.430 RON |
| 5.523 RON |
| 69.362 RON |
| 76.967 RON |
| 77.420 RON |
| 65.075 RON |
| 30.728 RON |
| Active imobilizate | — | — | 74.019 RON | 74.019 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.200 RON | 11.352 RON | 15.963 RON | 15.338 RON | 20.773 RON | 19.038 RON | 26.367 RON | 31.430 RON | 5.523 RON | 69.362 RON | 76.967 RON | 77.420 RON | 65.075 RON | 30.728 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.621 RON | 1.332 RON | 2.759 RON | 3.849 RON | 3.548 RON | 3.303 RON | 3.633 RON | 3.982 RON | -30.800 RON | 11.605 RON | 8.832 RON | 14.502 RON | 11.567 RON | -55.724 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.821 RON | 10.020 RON | 87.223 RON | 85.508 RON | 17.225 RON | 15.735 RON | 22.734 RON | 27.448 RON | 36.323 RON | 57.757 RON | 68.135 RON | 62.918 RON | 53.508 RON | 86.452 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 16 | 12 | 9 | 9 | — | 10 | 9 | 11 | 12 | 13 | 12 | 13 | 12 |
|---|