Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 sept. 2017 și 21 mai 2018.
Reparatii curente-imprejmuire cladire Statie salvare , Dispensar ,UPS SMURD si reparatii cai de acce
LUCRARI DE REPARATII CURENTE -CLADIRE DISPENSAR UMAN SI MORGA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31313938
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SINGEORZAN IACOB
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
36.700 RON
Profit net
-49.612 RON
Capitaluri proprii
-151.983 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 104.704 RON | 219.331 RON | 195.076 RON | 160.934 RON | 76.971 RON | 123.565 RON | 21.445 RON | 42.670 RON | 43.500 RON | 27.800 RON | 36.700 RON | — | — |
| Profit net | 13.006 RON | 57.982 RON | 35.205 RON | 60.739 RON | -6.028 RON | 50.276 RON | 13.518 RON | 6.394 RON | -7.092 RON | -31.932 RON | -77.025 RON | -29 RON | -49.612 RON |
| Total active | 43.826 RON | 100.552 RON | 137.359 RON | 188.657 RON |
Comparație cu 768 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2023.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 189.551 RON |
| 229.089 RON |
| 191.542 RON |
| 182.050 RON |
| 79.188 RON |
| 31.489 RON |
| 8.849 RON |
| 211 RON |
| -111.385 RON |
| Active circulante | 43.826 RON | 100.552 RON | 137.359 RON | 188.657 RON | 189.551 RON | 229.089 RON | 191.542 RON | 182.050 RON | 79.188 RON | 31.489 RON | 8.849 RON | 211 RON | -111.385 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.206 RON | 61.188 RON | 96.393 RON | 157.134 RON | 151.105 RON | 201.381 RON | 189.636 RON | 170.768 RON | 36.615 RON | -25.316 RON | -102.342 RON | 211 RON | -151.983 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.620 RON | 39.364 RON | 40.966 RON | 31.523 RON | 38.446 RON | 27.708 RON | 1.906 RON | 11.282 RON | 42.573 RON | 56.805 RON | 111.191 RON | 0 RON | 40.598 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 1 |
|---|