Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31338827
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-31.
Cifră de afaceri
907.863 RON
Profit net
8.843 RON
Capitaluri proprii
75.608 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 423.302 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.631 RON | 23.080 RON | 52.088 RON | 57.003 RON | 63.740 RON | 89.426 RON | 157.743 RON | 81.503 RON | 85.790 RON | 174.710 RON | 92.671 RON | 228.819 RON | 907.863 RON |
| Profit net | -12.953 RON | 14.931 RON | 27.769 RON | 32.782 RON | 29.081 RON | 26.172 RON | 76.082 RON | 27.505 RON | 1.940 RON | 32.700 RON | 43.098 RON | 20.767 RON | 8.843 RON |
| Total active | 2.986 RON | 5.710 RON | 30.328 RON | 36.409 RON | 68.053 RON |
Comparație cu 54 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 88.930 RON |
| 171.229 RON |
| 191.822 RON |
| 193.762 RON |
| 75.104 RON |
| 107.953 RON |
| 260.820 RON |
| 290.025 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 10.062 RON | 8.718 RON | 27.003 RON | 23.682 RON | 21.191 RON | 22.995 RON | 20.481 RON | 22.274 RON |
|---|
| Active circulante | 2.986 RON | 5.710 RON | 30.328 RON | 36.409 RON | 68.053 RON | 78.868 RON | 162.511 RON | 164.819 RON | 170.080 RON | 53.913 RON | 84.958 RON | 240.339 RON | 267.751 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.753 RON | 2.178 RON | 29.946 RON | 32.982 RON | 62.063 RON | 88.235 RON | 164.317 RON | 191.822 RON | 193.762 RON | 32.900 RON | 75.998 RON | 66.765 RON | 75.608 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.739 RON | 3.532 RON | 382 RON | 3.427 RON | 5.990 RON | 695 RON | 6.912 RON | 0 RON | 0 RON | 42.204 RON | 31.955 RON | 194.055 RON | 214.417 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|