Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31455479
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
363.504 RON
Profit net
211.518 RON
Capitaluri proprii
473.023 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 380.502 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.719 RON | 17.385 RON | 71.945 RON | 198.231 RON | 116.723 RON | 190.909 RON | 240.269 RON | 237.879 RON | 267.784 RON | 282.072 RON | 282.044 RON | 363.504 RON |
| Profit net | 21.775 RON | 6.023 RON | 17.635 RON | 90.055 RON | 86.914 RON | 138.150 RON | 117.930 RON | 98.632 RON | 84.693 RON | 102.634 RON | 148.534 RON | 211.518 RON |
| Total active | 22.130 RON | 55.941 RON | 121.693 RON | 232.514 RON | 269.063 RON | 449.165 RON | 558.142 RON | 788.115 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 561.187 RON |
| 815.811 RON |
| 1.080.737 RON |
| 1.269.852 RON |
| Active imobilizate | 9.394 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.736 RON | 55.941 RON | 121.693 RON | 232.514 RON | 269.063 RON | 449.165 RON | 558.142 RON | 788.115 RON | 561.187 RON | 815.811 RON | 1.080.737 RON | 1.269.852 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.975 RON | 27.998 RON | 45.633 RON | 135.688 RON | 222.602 RON | 353.724 RON | 445.154 RON | 516.286 RON | 84.741 RON | 157.021 RON | 285.756 RON | 473.023 RON |
|---|
| Datorii totale | 155 RON | 27.943 RON | 76.060 RON | 96.826 RON | 46.461 RON | 95.441 RON | 112.988 RON | 271.829 RON | 476.446 RON | 658.790 RON | 794.981 RON | 796.829 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|