Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3170174
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
14.520 RON
Profit net
-7.899 RON
Capitaluri proprii
-291.021 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 12.497 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.112 RON | 2.108 RON | 2.138 RON | 1.433 RON | 1.365 RON | 2.301 RON | 6.052 RON | 3.828 RON | 3.896 RON | 5.017 RON | 12.731 RON | 6.525 RON | 5.663 RON | 7.406 RON | 9.510 RON | 13.164 RON | 14.520 RON |
| Profit net | -14.767 RON | -14.541 RON | -8.350 RON | -9.144 RON | -12.454 RON | -8.095 RON | -5.923 RON | -12.649 RON | -11.127 RON | -19.688 RON |
Comparație cu 561 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.243 RON |
| -11.191 RON |
| -11.361 RON |
| -15.657 RON |
| -40.344 RON |
| -43.710 RON |
| -7.899 RON |
| Total active | 4.474 RON | 6.172 RON | 6.263 RON | 6.872 RON | 11.837 RON | 9.927 RON | 8.490 RON | 7.358 RON | 9.155 RON | 7.620 RON | 6.105 RON | 5.321 RON | 7.400 RON | 4.324 RON | 7.989 RON | 5.956 RON | 6.208 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.926 RON | — | 423 RON | 423 RON | 423 RON | — | — | — | — | — | 63 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.548 RON | 6.172 RON | 5.840 RON | 6.449 RON | 11.414 RON | 9.927 RON | 8.490 RON | 7.358 RON | 9.155 RON | 7.620 RON | 6.042 RON | 5.321 RON | 7.400 RON | 4.324 RON | 7.989 RON | 5.956 RON | 6.208 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -44.635 RON | -59.176 RON | -67.526 RON | -76.670 RON | -89.124 RON | -97.219 RON | -103.143 RON | -115.792 RON | -126.919 RON | -146.607 RON | -160.850 RON | -172.040 RON | -183.411 RON | -199.068 RON | -239.412 RON | -283.122 RON | -291.021 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.461 RON | 65.700 RON | 73.789 RON | 83.542 RON | 100.961 RON | 107.146 RON | 111.633 RON | 123.150 RON | 136.074 RON | 154.227 RON | 167.109 RON | 177.361 RON | 190.811 RON | 203.392 RON | 247.401 RON | 289.078 RON | 297.229 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|