Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 aug. 2016 și 31 iul. 2018.
Acord cadru cu durata de 2 ani pentru servicii pentru silvicultura (servicii de pregatirea terenului si solului)
furnizare servicii ARN
Servicii pentru silvicultura (Servicii de pregatire a terenului si solului in vederea impaduririi)
Contract servicii de pregatire a terenului si solului in cadrul Ocolului Silvic Ploiesti
Servicii pentru silvicultura (Servicii de pregatire a terenului si solului in vederea impaduririi)
Distrugerea cioatelor cu rotor
furnizare servicii ARN
servicii pregatirea terenului si solului in vederea impaduririi
contract servicii de pregatire a terenului si solului in vederea impaduririi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31718095
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
14.263 RON
Profit net
-3.186 RON
Capitaluri proprii
219.841 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 172.736 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 218.324 RON | 175.632 RON | 447.579 RON | 127.818 RON | 113.049 RON | 14.263 RON | — | — |
| Profit net | -328 RON | -45 RON | 113.678 RON | 35.971 RON | 125.081 RON | -24.957 RON | -10.826 RON | 3.489 RON | -8.881 RON | -3.186 RON |
| Total active | 872 RON | 827 RON | 105.898 RON | 169.594 RON | 326.682 RON | 282.890 RON | 294.549 RON | 285.017 RON | 276.136 RON | 272.950 RON |
| Active imobilizate | 549 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2020.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 549 RON |
| 549 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 323 RON | 278 RON | 105.349 RON | 169.594 RON | 326.682 RON | 282.890 RON | 294.549 RON | 285.017 RON | 276.136 RON | 272.950 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -128 RON | -173 RON | 113.550 RON | 149.521 RON | 274.702 RON | 239.245 RON | 228.419 RON | 231.908 RON | 223.027 RON | 219.841 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 1.000 RON | -7.652 RON | 20.073 RON | 36.980 RON | 43.645 RON | 61.820 RON | 53.109 RON | 53.109 RON | 53.109 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | — | — |
|---|