Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 mai 2017 și 30 sept. 2019.
Pachet indicatoare denumire strazi si numere case arondate
Reabilitare statii mijloace de transport in comun
Lucrari de reparare / reabilitare panouri informative intrare localitate
Lucrari de reparare / reabilitare panouri informative intrare localitate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31766548
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
15.034 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
7.206 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 144.705 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.764 RON | 35.192 RON | 57.095 RON | 78.834 RON | 52.470 RON | 25.040 RON | 225.631 RON | 232.676 RON | 15.034 RON | — |
| Profit net | 4.590 RON | -55 RON | 4.808 RON | 20.985 RON | 24.781 RON | 843 RON | 156.268 RON | 147.534 RON | 7.006 RON | 0 RON |
| Total active | 7.730 RON | 14.115 RON | 17.187 RON | 55.129 RON | 80.356 RON | 80.584 RON | 255.333 RON | 405.566 RON | 64.045 RON | 64.045 RON |
| Active circulante | 7.730 RON | 14.115 RON |
Comparație cu 481 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2021.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.187 RON |
| 55.129 RON |
| 80.356 RON |
| 80.584 RON |
| 255.333 RON |
| 405.566 RON |
| 64.045 RON |
| 64.045 RON |
| Capitaluri proprii | 4.790 RON | 4.735 RON | 9.543 RON | 30.529 RON | 55.310 RON | 56.153 RON | 212.431 RON | 359.955 RON | 7.206 RON | 7.206 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.940 RON | 9.380 RON | 7.644 RON | 24.600 RON | 25.046 RON | 24.431 RON | 42.902 RON | 45.611 RON | 56.839 RON | 56.839 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | — | — |
|---|