Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31767101
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SPONTE STERE
Prin: SPONTE STERE
Prin: SPONTE STERE
Prin: SPONTE STERE
Prin: SPONTE STERE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
234.541 RON
Profit net
192.079 RON
Capitaluri proprii
1.610 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 295.217 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.230 RON | 179.754 RON | 179.820 RON | 217.709 RON | 203.131 RON | 292.586 RON | — | — | — | 234.541 RON |
| Profit net | -48.639 RON | -37.119 RON | 32.352 RON | 54.253 RON | -58.382 RON | 58.528 RON | -35.920 RON | -1.298 RON | -3.611 RON | 192.079 RON |
| Total active | 52.372 RON | 66.780 RON | 51.812 RON | 132.077 RON | 16.971 RON | 55.516 RON | 18.280 RON | 4.377 RON | 417 RON | 13.954 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 320 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 35.861 RON |
| 8.965 RON |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 52.372 RON | 66.780 RON | 51.812 RON | 132.077 RON | 16.971 RON | 19.655 RON | 9.315 RON | 4.377 RON | 417 RON | 13.954 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -48.439 RON | -85.558 RON | -53.206 RON | 1.087 RON | -57.335 RON | -148.836 RON | -184.756 RON | -186.857 RON | -190.469 RON | 1.610 RON |
|---|
| Datorii totale | 100.811 RON | 152.338 RON | 105.018 RON | 130.990 RON | 74.306 RON | 204.352 RON | 203.036 RON | 191.234 RON | 190.886 RON | 12.427 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | — | — | 1 | 1 |
|---|