Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32019290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
365.337 RON
Profit net
366.574 RON
Capitaluri proprii
370.875 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 313.779 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 138.147 RON | 237.744 RON | 217.717 RON | 208.741 RON | 182.648 RON | 195.783 RON | 139.309 RON | 151.308 RON | 208.675 RON | 343.171 RON | 266.294 RON | 295.558 RON | 365.337 RON |
| Profit net | 130.632 RON | 211.897 RON | 206.682 RON | 196.822 RON | 177.910 RON | 183.592 RON | 133.192 RON | 146.390 RON | 186.209 RON | 318.910 RON | 220.897 RON | 232.296 RON | 366.574 RON |
| Total active | 134.249 RON | 218.484 RON | 273.527 RON | 341.989 RON | 356.569 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 264.721 RON |
| 333.136 RON |
| 151.413 RON |
| 193.227 RON |
| 324.680 RON |
| 237.478 RON |
| 273.358 RON |
| 634.189 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.251 RON | 66.364 RON |
|---|
| Active circulante | 134.249 RON | 218.484 RON | 273.527 RON | 341.989 RON | 356.569 RON | 264.721 RON | 333.136 RON | 151.413 RON | 193.227 RON | 324.680 RON | 237.478 RON | 182.107 RON | 567.825 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 130.832 RON | 212.138 RON | 206.923 RON | 197.063 RON | 178.151 RON | 186.744 RON | 136.344 RON | 149.734 RON | 189.553 RON | 322.462 RON | 225.360 RON | 237.262 RON | 370.875 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.417 RON | 6.346 RON | 66.604 RON | 144.926 RON | 178.418 RON | 77.977 RON | 196.792 RON | 1.679 RON | 3.674 RON | 2.218 RON | 12.118 RON | 36.096 RON | 263.314 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|