Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 dec. 2016 și 28 aug. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 94 atribuiri.
Balize reflectorizante
Indicatoare Rutiere
Indicatoare rutiere
Indicatoare + oglinzi
Indicatoare atentie animale + aditionale
NUMERE DE INMATRICULARE TRACTOR 200x300 MM
Indicatoare rutiere
Indicatoare + limitatoare viteza
Indicatoare atentie animale A26
Indicatoare orientare zona Pogoanele
Indicatoare atentie animale A26
Indicatoare intrare/iesire loc. Pietroasele
Pachet Indicatoare Rutiere
Indicatoare rutiere
Indicatoare trecere de pietoni cu blocuri luminoase
INDICATOARE RUTIERE
MONTAJ PANOU REGIO 2000X3000MM CU 2 GROPI SI 2 STALPI
MONTAJ PANOU REGIO 2000X3000MM CU 2 FETE DIN POLIPLAN PRINTAT 2 STALPI SI 2 GROPI
REPARATIE PANOU REGIO 2000X3000 MM
MONTAJ PANOU REGIO 2000X3000MM CU 2 FETE DIN POLIPLAN PRINTAT
NUMERE DE INMATRICULARE MOPEDE 140X280MM
Indicatoare rutiere
REFACERE FETE 4 PANOURI 2000X3000 MMREFACERE FATA 1 PANOU 2000X3000 MM CU 1 FATA DIN POLIPLAN SI 1 S
REFACERE FETE 4 PANOURI 2000X3000 MM
PACHET CONFECTII METALICE CERC DIN TEAVA RECTANGULARA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32044641
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
256.915 RON
Profit net
118.533 RON
Capitaluri proprii
211.636 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 273.406 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.906 RON | 145.472 RON | 103.786 RON | 145.087 RON | 165.468 RON | 176.464 RON | 277.810 RON | 189.587 RON | 192.175 RON | 256.915 RON |
| Profit net | 26.717 RON | 75.695 RON | 54.599 RON | 53.816 RON | 60.835 RON | 85.047 RON | 165.619 RON | 110.417 RON | 89.173 RON | 118.533 RON |
| Total active | 27.639 RON | 78.471 RON | 105.735 RON | 108.586 RON | 149.147 RON | 150.621 RON | 274.957 RON | 244.926 RON | 234.278 RON | 220.520 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 133 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2022.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 27.639 RON | 78.471 RON | 105.735 RON | 108.586 RON | 149.147 RON | 150.621 RON | 274.957 RON | 244.926 RON | 234.278 RON | 220.520 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.917 RON | 75.895 RON | 82.875 RON | 54.016 RON | 100.692 RON | 122.581 RON | 246.144 RON | 214.455 RON | 198.366 RON | 211.636 RON |
|---|
| Datorii totale | 722 RON | 2.576 RON | 22.860 RON | 54.570 RON | 48.455 RON | 28.040 RON | 28.813 RON | 30.471 RON | 35.912 RON | 8.884 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|