Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 ian. 2017 și 20 mar. 2026.
Servicii mentenanta sistem de supraveghere la obiectivul Blocul Fetelor, Resita
SERVICII DE ÎNCHIRIERE ECHIPAMENTE
Pachet asistenta tehnica si evidenta primara R-KEEPER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32066402
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROMAŞCU SEBASTIAN BOGDAN
Prin: ROMAŞCU SEBASTIAN BOGDAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
392.942 RON
Profit net
201.147 RON
Capitaluri proprii
531.063 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 315.786 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.340 RON | 180.246 RON | 187.626 RON | 217.864 RON | 219.259 RON | 248.039 RON | 297.884 RON | 177.059 RON | 223.937 RON | 298.999 RON | 164.170 RON | 223.337 RON | 392.942 RON |
| Profit net | 24.890 RON | 157.041 RON | 139.324 RON | 38.583 RON | 142.653 RON | 144.667 RON | 213.978 RON | 99.191 RON | 150.375 RON | 235.637 RON | 75.514 RON | 108.960 RON | 201.147 RON |
| Total active | 25.756 RON | 185.528 RON | 327.100 RON | 56.290 RON | 145.678 RON |
Comparație cu 1810 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 152.331 RON |
| 222.983 RON |
| 108.508 RON |
| 262.058 RON |
| 1.236.600 RON |
| 1.254.565 RON |
| 1.386.546 RON |
| 622.215 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 42.700 RON | 42.700 RON | 45.544 RON | 44.669 RON |
|---|
| Active circulante | 25.756 RON | 185.528 RON | 327.100 RON | 56.290 RON | 145.678 RON | 152.331 RON | 222.983 RON | 108.508 RON | 262.058 RON | 1.193.900 RON | 1.211.865 RON | 1.341.002 RON | 577.546 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.090 RON | 182.131 RON | 321.455 RON | 38.823 RON | 142.893 RON | 144.907 RON | 214.218 RON | 99.431 RON | 249.806 RON | 385.442 RON | 370.956 RON | 479.917 RON | 531.063 RON |
|---|
| Datorii totale | 666 RON | 3.397 RON | 5.645 RON | 17.467 RON | 2.785 RON | 7.424 RON | 8.765 RON | 9.077 RON | 12.252 RON | 71.676 RON | 104.127 RON | 127.147 RON | 91.152 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|