Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32134213
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Prin: NEDELCU CLAUDIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
238.404 RON
Profit net
-37.078 RON
Capitaluri proprii
67.615 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.428 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 15.771 RON | 79.104 RON | 104.133 RON | 244.480 RON | 265.125 RON | 274.869 RON | 341.253 RON | 156.086 RON | 222.585 RON | 205.196 RON | 245.498 RON | 238.404 RON |
| Profit net | -681 RON | 1.289 RON | 12.542 RON | -904 RON | 34.653 RON | 10.507 RON | 10.949 RON | 44.750 RON | 9.278 RON | 6.882 RON | 8.210 RON | -26.856 RON | -37.078 RON |
| Total active | 965 RON | 808 RON | 13.350 RON | 13.697 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.820 RON |
| 59.504 RON |
| 69.006 RON |
| 115.029 RON |
| 123.625 RON |
| 133.715 RON |
| 140.675 RON |
| 107.326 RON |
| 72.954 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.950 RON | 8.458 RON | 4.458 RON | 2.474 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 965 RON | 808 RON | 13.350 RON | 13.697 RON | 47.820 RON | 59.504 RON | 69.006 RON | 115.029 RON | 113.675 RON | 125.257 RON | 136.217 RON | 104.852 RON | 72.954 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -481 RON | 808 RON | 13.350 RON | 12.446 RON | 47.099 RON | 57.605 RON | 68.555 RON | 113.304 RON | 122.582 RON | 129.464 RON | 131.549 RON | 104.693 RON | 67.615 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.446 RON | 0 RON | 0 RON | 1.251 RON | 721 RON | 1.899 RON | 451 RON | 1.725 RON | 1.043 RON | 4.251 RON | 9.126 RON | 2.633 RON | 5.339 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|