Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32149001
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.721.457 RON
Profit net
12.217 RON
Capitaluri proprii
12.461 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 9.540.672 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 309.150 RON | 1.254.305 RON | 4.438.005 RON | 5.623.310 RON | 3.232.065 RON | 6.879.900 RON | 8.405.464 RON | 8.954.346 RON | 12.197.101 RON | 10.414.328 RON | 6.873.364 RON | 5.304.365 RON | 4.721.457 RON |
| Profit net | 921 RON | 357 RON | 42.366 RON | 85.797 RON | 6.816 RON | 86.894 RON | 161.648 RON | 181.630 RON | 133.021 RON | 186.055 RON | 49.184 RON | 151.172 RON | 12.217 RON |
| Total active | 466.938 RON | 625.209 RON | 1.249.979 RON | 1.720.776 RON | 3.107.806 RON |
Comparație cu 307 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.462.905 RON |
| 2.506.142 RON |
| 1.895.890 RON |
| 1.102.161 RON |
| 2.997.103 RON |
| 1.011.477 RON |
| 1.265.758 RON |
| 73.206 RON |
| Active imobilizate | 370 RON | 72 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 466.568 RON | 625.137 RON | 1.249.979 RON | 1.720.776 RON | 3.107.806 RON | 2.462.905 RON | 2.506.142 RON | 1.895.890 RON | 1.102.161 RON | 2.997.103 RON | 1.011.477 RON | 1.265.758 RON | 73.206 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.121 RON | 1.478 RON | 43.844 RON | 265.010 RON | 168.254 RON | 255.148 RON | 416.796 RON | 598.426 RON | 518.052 RON | 309.368 RON | 358.552 RON | 509.724 RON | 12.461 RON |
|---|
| Datorii totale | 465.817 RON | 623.731 RON | 1.206.135 RON | 1.455.766 RON | 2.939.552 RON | 2.207.757 RON | 2.089.346 RON | 1.297.464 RON | 584.109 RON | 2.687.735 RON | 652.925 RON | 756.034 RON | 60.745 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|