Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 3 mai 2019 și 4 ian. 2021.
Contract subsecvent de servicii veterinare pe raza C.S.V.A. Barsa
Contract subsecvent de servicii veterinare pe raza C.S.V.A. Barsa
Acord cadru servicii veterinare pe raza CSVA Barsa
Contract subsecvent servicii veterinare pe raza CSVA Barsa
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32160352
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
256.080 RON
Profit net
100.675 RON
Capitaluri proprii
167.203 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 278.186 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.865 RON | 93.013 RON | 119.901 RON | 99.704 RON | 108.281 RON | 100.731 RON | 112.033 RON | 194.020 RON | 334.549 RON | 237.701 RON | 164.303 RON | 198.690 RON | 256.080 RON |
| Profit net | -4.383 RON | 2.089 RON | 10.842 RON | 30.997 RON | 36.104 RON | 16.497 RON | 11.084 RON | 90.577 RON | 218.134 RON | 107.300 RON | 206.534 RON | 48.753 RON | 100.675 RON |
| Total active | 2.815 RON | 18.190 RON | 14.527 RON | 48.504 RON | 65.922 RON |
Comparație cu 101 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 84.733 RON |
| 72.986 RON |
| 142.306 RON |
| 234.529 RON |
| 161.022 RON |
| 264.976 RON |
| 173.417 RON |
| 214.827 RON |
| Active imobilizate | 692 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.017 RON | 672 RON | 1.858 RON | 547 RON |
|---|
| Active circulante | 2.123 RON | 18.190 RON | 14.527 RON | 48.504 RON | 65.922 RON | 84.733 RON | 72.986 RON | 142.306 RON | 234.529 RON | 159.005 RON | 264.304 RON | 171.559 RON | 214.280 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.183 RON | -2.094 RON | 8.748 RON | 39.745 RON | 57.349 RON | 73.846 RON | 60.230 RON | 130.807 RON | 218.942 RON | 108.241 RON | 214.775 RON | 116.528 RON | 167.203 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.998 RON | 20.284 RON | 5.779 RON | 8.759 RON | 8.573 RON | 10.887 RON | 12.756 RON | 11.499 RON | 15.587 RON | 52.781 RON | 50.201 RON | 56.889 RON | 47.624 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|