Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 ian. 2016 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 6.316 atribuiri.
Cartuse de toner
Pachet2
Cartuse de toner
Diverse tonere pentru imprimantele aflate în dotarea primăriei
ACCESORII DE BIROU
Canon CRG070H
Brother TN2421XL cartus laser - CPC
Pachet7
Pachet12
Pachet Toner- CSCCHS
Pachet8
Cartuse de toner
Tonere HP
Pachet consumabile
Cartuse de toner
Pachet tonere-CAbR OLTENITA
Produse de papetarie
TONERE - CIA CIOCANESTI
Tonere Cannon
Toner U.M 01109
Toner R5 versalink
Pachet4
Pachet12
Achizitie directa cartuse toner si role hartie
Pachet5
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32174862
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.981.016 RON
Profit net
942.647 RON
Capitaluri proprii
943.518 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.524.715 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.309 RON | 220.623 RON | 226.551 RON | 311.337 RON | 504.984 RON | 893.421 RON | 1.226.793 RON | 1.872.116 RON | 2.453.090 RON | 3.210.164 RON | 3.919.525 RON | 4.130.618 RON | 3.981.016 RON |
| Profit net | -1.112 RON | 61.864 RON | 72.728 RON | 61.790 RON | 75.904 RON | 197.044 RON | 207.466 RON | 541.797 RON | 700.290 RON | 791.472 RON | 923.352 RON | 949.063 RON | 942.647 RON |
| Total active | 9.339 RON | 76.346 RON | 116.800 RON | 149.615 RON | 164.627 RON |
Comparație cu 2009 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 286.719 RON |
| 432.548 RON |
| 855.356 RON |
| 1.405.250 RON |
| 1.572.675 RON |
| 1.786.220 RON |
| 2.389.816 RON |
| 1.155.127 RON |
| Active imobilizate | 715 RON | — | — | 3.708 RON | 3.300 RON | 2.412 RON | 1.745 RON | 1.745 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.624 RON | 76.346 RON | 116.800 RON | 145.907 RON | 161.327 RON | 284.307 RON | 430.803 RON | 853.611 RON | 1.405.250 RON | 1.572.675 RON | 1.786.220 RON | 2.389.816 RON | 1.155.127 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -912 RON | 60.952 RON | 90.018 RON | 62.030 RON | 76.144 RON | 197.284 RON | 304.750 RON | 649.503 RON | 990.327 RON | 791.712 RON | 1.341.170 RON | 949.303 RON | 943.518 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.251 RON | 15.394 RON | 26.782 RON | 87.585 RON | 88.483 RON | 89.435 RON | 127.798 RON | 205.853 RON | 415.936 RON | 782.135 RON | 448.274 RON | 1.441.561 RON | 212.745 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 2 | 3 | 4 | 7 | 7 | 5 | 7 | 7 | 6 | 7 |
|---|