Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32197882
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
272.620 RON
Profit net
8.790 RON
Capitaluri proprii
9.043 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 326.644 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 9.515 RON | — | 90.209 RON | 121.922 RON | 182.847 RON | 170.395 RON | 202.862 RON | 243.610 RON | 245.657 RON | 270.686 RON | 272.620 RON |
| Profit net | -1.010 RON | -21.479 RON | -19.618 RON | -24.422 RON | -1.161 RON | -12.038 RON | 38.844 RON | 54.103 RON | -13.436 RON | 44.737 RON | 43.076 RON | -11.992 RON | 8.790 RON |
| Total active | 206 RON | 691 RON | 3.486 RON |
Comparație cu 998 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.309 RON |
| 21.490 RON |
| 10.339 RON |
| 5.057 RON |
| 38.968 RON |
| 28.667 RON |
| 60.665 RON |
| 77.309 RON |
| 67.339 RON |
| 69.880 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 28.828 RON | 16.473 RON | 4.119 RON | 0 RON | — | — | — | — | 3.889 RON | 2.222 RON |
|---|
| Active circulante | 206 RON | 691 RON | 3.486 RON | 1.481 RON | 5.017 RON | 6.220 RON | 5.057 RON | 38.968 RON | 28.667 RON | 60.665 RON | 77.309 RON | 63.450 RON | 67.658 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -810 RON | -22.279 RON | -41.897 RON | -67.241 RON | -68.402 RON | -80.440 RON | -41.596 RON | 12.507 RON | -929 RON | 28.808 RON | 44.034 RON | 32.042 RON | 9.043 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.016 RON | 22.970 RON | 45.383 RON | 97.550 RON | 89.892 RON | 90.779 RON | 46.653 RON | 26.461 RON | 29.596 RON | 31.857 RON | 33.275 RON | 35.297 RON | 60.837 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|