Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 iul. 2021 și 30 sept. 2025.
Servicii catering elevi
Servicii catering elevi LOT1 Pipirig si Cracaoani
Servicii catering prescolari LOT1 Pipirig si Cracaoani
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32207811
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
324.720 RON
Profit net
73.093 RON
Capitaluri proprii
143.730 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 254.456 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.500 RON | 94.765 RON | 105.279 RON | 105.242 RON | 126.397 RON | 217.752 RON | 416.614 RON | 298.641 RON | 166.650 RON | 173.132 RON | 133.487 RON | 58.873 RON | 324.720 RON |
| Profit net | 1.293 RON | 19.324 RON | 1.392 RON | 4.174 RON | -52.385 RON | -20.545 RON | 137.224 RON | 89.286 RON | 38.861 RON | 59.670 RON | 16.008 RON | 15.260 RON | 73.093 RON |
| Total active | 47.381 RON | 135.454 RON | 46.004 RON | 45.396 RON | 11.306 RON |
Comparație cu 151 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.789 RON |
| 114.376 RON |
| 228.273 RON |
| 234.159 RON |
| 185.388 RON |
| 195.263 RON |
| 174.129 RON |
| 164.705 RON |
| Active circulante | 47.381 RON | 135.454 RON | 46.004 RON | 45.396 RON | 11.306 RON | 59.789 RON | 114.376 RON | 228.273 RON | 234.159 RON | 185.388 RON | 195.263 RON | 174.129 RON | 164.705 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.493 RON | 20.817 RON | 22.209 RON | 26.383 RON | -26.002 RON | -46.547 RON | 90.677 RON | 179.964 RON | 218.824 RON | 178.494 RON | 194.502 RON | 170.637 RON | 143.730 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.888 RON | 114.637 RON | 23.795 RON | 19.013 RON | 37.308 RON | 106.336 RON | 23.699 RON | 48.309 RON | 15.335 RON | 6.894 RON | 761 RON | 3.492 RON | 20.975 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 4 | 3 | 6 | 7 | 6 | 5 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
|---|