Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32361569
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBANU INA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
594.602 RON
Profit net
82.991 RON
Capitaluri proprii
83.191 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 558.374 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.539 RON | 19.291 RON | 53.918 RON | 92.807 RON | 97.379 RON | 113.233 RON | 77.590 RON | 14.804 RON | 100.000 RON | 183.521 RON | 496.750 RON | 773.520 RON | 594.602 RON |
| Profit net | -5.163 RON | 2.478 RON | 8.002 RON | 9.848 RON | 1.444 RON | 2.608 RON | -10.099 RON | 6.467 RON | 96.531 RON | 43.105 RON | 134.408 RON | 247.503 RON | 82.991 RON |
| Total active | 4.577 RON | 12.092 RON | 13.477 RON | 28.013 RON | 24.610 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.391 RON |
| 12.888 RON |
| 11.226 RON |
| 110.189 RON |
| 148.888 RON |
| 245.505 RON |
| 371.179 RON |
| 146.006 RON |
| Active imobilizate | 689 RON | 420 RON | — | — | 7.821 RON | 10.035 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.888 RON | 11.672 RON | 13.477 RON | 28.013 RON | 16.789 RON | 17.356 RON | 12.888 RON | 11.226 RON | 110.189 RON | 148.888 RON | 245.505 RON | 371.179 RON | 146.006 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.963 RON | -2.485 RON | 5.516 RON | 16.821 RON | 4.581 RON | 7.189 RON | -2.910 RON | 3.557 RON | 100.088 RON | 143.193 RON | 134.608 RON | 247.703 RON | 83.191 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.540 RON | 14.577 RON | 7.961 RON | 11.192 RON | 20.029 RON | 20.202 RON | 15.798 RON | 7.669 RON | 10.101 RON | 5.695 RON | 110.897 RON | 123.476 RON | 62.815 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 6 | 8 |
|---|