Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32413129
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VRASMAS VASILE DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
348.790 RON
Profit net
85.463 RON
Capitaluri proprii
99.226 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 244.379 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 2.640 RON | 147.711 RON | 208.826 RON | 211.358 RON | 298.904 RON | 289.771 RON | 285.324 RON | 71.042 RON | 34.977 RON | 99.313 RON | 183.764 RON | 348.790 RON |
| Profit net | -714 RON | -6.138 RON | 93.704 RON | 2.648 RON | 1.470 RON | 588 RON | 556 RON | 70.408 RON | -60.089 RON | -63.772 RON | -25.809 RON | 23.310 RON | 85.463 RON |
| Total active | 761 RON | 519 RON | 93.970 RON | 94.491 RON |
Comparație cu 115 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.816 RON |
| 106.973 RON |
| 74.579 RON |
| 148.935 RON |
| 80.595 RON |
| 21.109 RON |
| 798 RON |
| 27.170 RON |
| 146.841 RON |
| Active imobilizate | 519 RON | 519 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 242 RON | — | 93.970 RON | 94.491 RON | 101.816 RON | 106.973 RON | 74.579 RON | 148.935 RON | 80.595 RON | 21.109 RON | 798 RON | 27.170 RON | 146.841 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -514 RON | -6.652 RON | 87.052 RON | 89.700 RON | 91.170 RON | 91.758 RON | 69.714 RON | 140.123 RON | 80.034 RON | 16.261 RON | -9.547 RON | 13.763 RON | 99.226 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.275 RON | 7.171 RON | 6.918 RON | 4.791 RON | 10.646 RON | 15.215 RON | 4.865 RON | 8.812 RON | 561 RON | 4.848 RON | 10.345 RON | 13.407 RON | 47.615 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|