Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 dec. 2016 și 24 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 41 atribuiri.
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
serviii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
Servicii de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
Reparatie sistem detectie incendiu
EXTINDERE SISTEM ANTIINCENDIU
Servici de service si mentenanta sisteme detectie incendiu
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
Upgrade sistem TVCI
SISTEM DE DETECTII SI SEMNALIZARE INCENDII
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
Serviciu de reparare și repunere în funcțiune a echipamentului de tip sistem detecție alarmare incen
SISTEM DETECTIE SEMNALIZARE INCENDIU
Articole electrice
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
sericii de service si mentenanta sistem de supraveghere video si detectie la efractie
sistem supraveghere video
Sistem control acces auto
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32516922
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
836.654 RON
Profit net
175.541 RON
Capitaluri proprii
175.781 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 673.480 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.933 RON | 96.120 RON | 128.772 RON | 262.828 RON | 301.212 RON | 283.886 RON | 336.452 RON | 321.412 RON | 506.178 RON | 371.391 RON | 457.602 RON | 836.654 RON |
| Profit net | -8.622 RON | 24.953 RON | 51.388 RON | 103.512 RON | 116.729 RON | 73.798 RON | 60.599 RON | 49.458 RON | 149.839 RON | -27.450 RON | 230.541 RON | 175.541 RON |
| Total active | 310 RON | 41.316 RON | 53.625 RON | 129.786 RON | 146.744 RON | 229.192 RON | 271.478 RON | 333.519 RON |
Comparație cu 526 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 435.996 RON |
| 258.549 RON |
| 476.792 RON |
| 321.845 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 79.833 RON | 67.066 RON | 59.285 RON | 27.324 RON | 13.286 RON |
|---|
| Active circulante | 310 RON | 41.316 RON | 53.625 RON | 129.786 RON | 146.744 RON | 229.192 RON | 271.478 RON | 253.686 RON | 368.930 RON | 199.264 RON | 449.468 RON | 308.559 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.422 RON | 16.531 RON | 51.628 RON | 103.752 RON | 116.969 RON | 74.038 RON | 60.839 RON | 110.297 RON | 150.079 RON | 122.629 RON | 353.171 RON | 175.781 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.732 RON | 24.785 RON | 1.997 RON | 26.034 RON | 29.775 RON | 155.154 RON | 207.924 RON | 221.810 RON | 289.472 RON | 127.311 RON | 99.886 RON | 122.329 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
|---|