Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32523113
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
343.538 RON
Profit net
15.681 RON
Capitaluri proprii
409.932 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 333.100 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 59.685 RON | 53.504 RON | 31.894 RON | 32.600 RON | 23.000 RON | — | 82.358 RON | 256.068 RON | 266.363 RON | 325.515 RON | 196.081 RON | 343.538 RON |
| Profit net | -2.059 RON | -75.491 RON | -30.079 RON | 4.248 RON | 6.320 RON | -59.212 RON | -16.177 RON | 38.583 RON | 186.139 RON | 160.642 RON | 231.923 RON | 50.853 RON | 15.681 RON |
| Total active | 5.141 RON | 36.270 RON | 6.307 RON | 10.691 RON |
Comparație cu 1411 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 18.623 RON |
| 7.204 RON |
| 5.299 RON |
| 416.588 RON |
| 608.512 RON |
| 774.805 RON |
| 901.028 RON |
| 967.857 RON |
| 786.753 RON |
| Active imobilizate | 4.326 RON | 5.327 RON | 4.342 RON | 3.356 RON | 2.617 RON | 3.274 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 815 RON | 30.943 RON | 1.965 RON | 7.335 RON | 16.006 RON | 3.930 RON | 5.299 RON | 416.588 RON | 608.512 RON | 774.805 RON | 901.028 RON | 967.857 RON | 786.753 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.859 RON | -77.350 RON | -107.429 RON | -102.981 RON | -96.862 RON | -156.073 RON | -172.150 RON | -133.567 RON | 52.572 RON | 209.357 RON | 343.398 RON | 394.251 RON | 409.932 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.000 RON | 113.620 RON | 113.736 RON | 113.672 RON | 115.485 RON | 163.277 RON | 177.449 RON | 550.155 RON | 555.940 RON | 565.448 RON | 557.630 RON | 573.606 RON | 376.821 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|