Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32571447
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
872.197 RON
Profit net
334.678 RON
Capitaluri proprii
335.158 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 736.048 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.300 RON | 112.342 RON | 38.970 RON | — | — | 71.464 RON | 117.181 RON | 160.970 RON | 938.137 RON | 607.933 RON | 418.371 RON | 408.678 RON | 872.197 RON |
| Profit net | 57.461 RON | 105.773 RON | 35.483 RON | -296 RON | -360 RON | 59.303 RON | 107.248 RON | 75.579 RON | 386.383 RON | 467.608 RON | 262.014 RON | 174.209 RON | 334.678 RON |
| Total active | 60.940 RON | 108.780 RON | 35.732 RON | 662 RON | 302 RON |
Comparație cu 41 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.666 RON |
| 147.233 RON |
| 404.613 RON |
| 559.316 RON |
| 478.012 RON |
| 471.988 RON |
| 369.224 RON |
| 840.153 RON |
| Active imobilizate | 970 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 59.970 RON | 108.780 RON | 35.732 RON | 662 RON | 302 RON | 59.666 RON | 147.233 RON | 404.613 RON | 559.316 RON | 478.012 RON | 471.988 RON | 369.224 RON | 840.153 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 57.661 RON | 106.013 RON | 35.723 RON | -56 RON | -416 RON | 59.087 RON | 146.335 RON | 200.861 RON | 389.560 RON | 423.319 RON | 262.494 RON | 174.689 RON | 335.158 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.279 RON | 2.767 RON | 9 RON | 718 RON | 718 RON | 579 RON | 898 RON | 203.752 RON | 169.756 RON | 54.693 RON | 209.494 RON | 194.535 RON | 504.995 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|