Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32602519
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BAKÓ KÁLMÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.418 RON
Profit net
-64.556 RON
Capitaluri proprii
-261.354 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 17.370 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.317 RON | 103.367 RON | 119.322 RON | 159.893 RON | 186.103 RON | 71.691 RON | 68.224 RON | 65.426 RON | 31.588 RON | 28.311 RON | 15.418 RON |
| Profit net | -15.698 RON | -20.585 RON | -25.256 RON | -31.519 RON | -20.683 RON | -32.707 RON | -33.839 RON | -30.709 RON | -48.447 RON | -53.249 RON | -64.556 RON |
| Total active | 27.464 RON | 36.284 RON | 110.589 RON | 200.942 RON | 196.966 RON | 154.429 RON | 123.432 RON | 87.685 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.992 RON |
| 56.825 RON |
| 46.675 RON |
| Active circulante | 27.464 RON | 36.284 RON | 110.589 RON | 200.942 RON | 196.966 RON | 154.429 RON | 123.432 RON | 87.685 RON | 59.992 RON | 56.825 RON | 46.675 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.498 RON | -36.083 RON | -61.339 RON | -92.857 RON | -113.540 RON | -146.247 RON | -180.086 RON | -210.795 RON | -143.549 RON | -196.799 RON | -261.354 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.962 RON | 72.367 RON | 171.928 RON | 293.799 RON | 310.506 RON | 300.676 RON | 303.518 RON | 298.480 RON | 203.541 RON | 253.624 RON | 308.029 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|