Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32612725
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IBĂNESCU VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.180.851 RON
Profit net
-98.678 RON
Capitaluri proprii
-769.718 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.913.376 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.402.323 RON | 3.746.093 RON | 3.540.596 RON | 4.666.128 RON | 3.718.905 RON | 3.139.480 RON | 4.808.038 RON | 3.933.387 RON | 3.765.849 RON | 4.087.375 RON | 1.848.032 RON | 4.180.851 RON |
| Profit net | -72.048 RON | 28.413 RON | 7.238 RON | 7.541 RON | -28.877 RON | -55.361 RON | -45.650 RON | -99.953 RON | -59.016 RON | -172.012 RON | -151.749 RON | -98.678 RON |
| Total active | 400.447 RON | 400.885 RON | 512.643 RON | 1.305.485 RON | 416.048 RON |
Comparație cu 881 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 677.721 RON |
| 660.792 RON |
| 718.683 RON |
| 214.425 RON |
| 959.199 RON |
| 1.327.059 RON |
| 320.490 RON |
| Active imobilizate | 27.412 RON | 19.993 RON | 12.937 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 373.035 RON | 380.892 RON | 499.706 RON | 1.305.485 RON | 416.048 RON | 677.721 RON | 660.792 RON | 718.683 RON | 214.425 RON | 959.199 RON | 1.327.059 RON | 320.490 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -71.880 RON | -43.467 RON | -36.283 RON | -28.741 RON | -57.619 RON | -68.180 RON | -151.921 RON | -267.389 RON | -351.798 RON | -523.810 RON | -671.040 RON | -769.718 RON |
|---|
| Datorii totale | 472.327 RON | 444.352 RON | 548.926 RON | 1.334.226 RON | 473.667 RON | 765.901 RON | 812.713 RON | 986.072 RON | 566.223 RON | 1.483.009 RON | 1.998.099 RON | 1.090.208 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|