Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32672859
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.908.981 RON
Profit net
95.381 RON
Capitaluri proprii
56.743 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.423.895 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 158.010 RON | 231.791 RON | 313.132 RON | 263.939 RON | 245.160 RON | 275.197 RON | 375.629 RON | 355.216 RON | 541.408 RON | 856.791 RON | 1.546.896 RON | 1.908.981 RON |
| Profit net | -20.491 RON | -37.545 RON | -60.207 RON | -83.659 RON | -101.730 RON | -61.947 RON | 13.814 RON | 43.348 RON | 178.720 RON | -46.023 RON | 136.883 RON | 95.381 RON |
| Total active | 130.666 RON | 131.485 RON | 104.632 RON | 100.652 RON | 80.738 RON | 75.886 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.449 RON |
| 58.659 RON |
| 76.020 RON |
| 167.032 RON |
| 282.312 RON |
| 446.720 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 66.306 RON | 125.570 RON | 235.660 RON |
|---|
| Active circulante | 130.666 RON | 131.485 RON | 104.632 RON | 100.652 RON | 80.738 RON | 75.886 RON | 70.449 RON | 58.659 RON | 76.020 RON | 100.726 RON | 156.742 RON | 211.060 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.291 RON | -57.836 RON | -118.044 RON | -201.703 RON | -303.433 RON | -365.380 RON | -351.566 RON | -308.218 RON | -129.497 RON | -175.520 RON | -38.638 RON | 56.743 RON |
|---|
| Datorii totale | 150.957 RON | 189.321 RON | 222.676 RON | 302.355 RON | 384.171 RON | 441.266 RON | 422.015 RON | 366.877 RON | 205.517 RON | 342.552 RON | 320.950 RON | 389.977 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|