Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 oct. 2016 și 9 iul. 2025.
Lucrari reparatii curente drumuri cu buldoexcavator
Lucrari reparatii curente drumuri cu buldoexcavator
SERVICII DE DESZAPEZIRE IN COMUNA STANCENI
Lucrari de decolmatare si calibrari ale albiilor paraielor
Lucrari reparatie drum de exploatatie agricola Pr Ciobotani Taieturi Baleni
Liucrari de reparatie drum in localitatea Ciobotani
Lucrari decolmatare santuri scurgere ape pluviale
SEVICII DE DEZAPEZIRE in Comuna Stinceni
Lucrari de intretinere drumuri Ciobotani
Lucrari de intretinere curente drumuri Paraul Ciobotani
Lucrari de reparare drumuri
SEVICII DE DESZAPEZIRE
Lucrari de reparare a drumurilor zona Taulet
Lucrari de reparare a drumurilor zona Iliseni
Servicii de deszapezire
Lucrari de reparatii curente drum 164/c de la Km 0+000 la km 1+380
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32674477
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PRECUP IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
60.677 RON
Profit net
15.939 RON
Capitaluri proprii
16.179 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 41.805 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.131 RON | 115.098 RON | 169.210 RON | 198.478 RON | 156.335 RON | 183.968 RON | 120.171 RON | 37.117 RON | 42.899 RON | 60.212 RON | 47.884 RON | 60.677 RON |
| Profit net | 46.714 RON | 81.132 RON | 124.062 RON | 133.204 RON | 71.094 RON | 137.774 RON | 68.731 RON | 8.629 RON | 2.907 RON | 17.811 RON | 6.445 RON | 15.939 RON |
| Total active | 47.838 RON | 128.940 RON | 126.331 RON | 149.958 RON | 205.402 RON | 139.080 RON | 207.201 RON | 9.480 RON | 12.901 RON |
Comparație cu 399 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.671 RON |
| 37.746 RON |
| 21.266 RON |
| Active circulante | 47.838 RON | 128.940 RON | 126.331 RON | 149.958 RON | 205.402 RON | 139.080 RON | 207.201 RON | 9.480 RON | 12.901 RON | 30.671 RON | 37.746 RON | 21.266 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.914 RON | 128.046 RON | 124.108 RON | 133.452 RON | 204.546 RON | 138.014 RON | 206.745 RON | 9.420 RON | 12.327 RON | 30.138 RON | 36.583 RON | 16.179 RON |
|---|
| Datorii totale | 924 RON | 894 RON | 2.223 RON | 16.506 RON | 856 RON | 1.066 RON | 456 RON | 60 RON | 574 RON | 533 RON | 1.163 RON | 5.087 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
|---|