Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 mai 2019 și 21 ian. 2026.
Servicii spalatorie flota auto
Spalatorie auto (interior/exterior) pentru parcul auto al APIA CJ OLT
SERVICII DE SPALATORIE INTERIOR/EXTERIOR AUTOTURISME PARC AUTO APIA CJ OLT
Servicii de spalatorie interior/exterior autoturisme parc auto APIA CJ OLT
Spalat interior/exterior autoturism
spalat autoutilitara interior+exterior
Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32743550
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂDUREŢU MIHAELA-IULIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
719.897 RON
Profit net
-17.642 RON
Capitaluri proprii
23.987 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 656.418 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.307 RON | 6.053 RON | 8.412 RON | — | — | 215.555 RON | 387.160 RON | 272.607 RON | 339.027 RON | 451.296 RON | 534.212 RON | 719.897 RON |
| Profit net | 6.946 RON | 484 RON | 2.272 RON | 0 RON | -1.480 RON | 35.458 RON | 65.337 RON | -12.024 RON | 42.841 RON | 30.623 RON | 9.185 RON | -17.642 RON |
| Total active | 7.146 RON | 7.690 RON | 9.995 RON | 10.484 RON | 8.423 RON | 61.774 RON | 156.328 RON | 25.395 RON |
Comparație cu 266 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 63.030 RON |
| 58.832 RON |
| 147.002 RON |
| 157.013 RON |
| Active imobilizate | 489 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 48.152 RON | 38.679 RON |
|---|
| Active circulante | 6.657 RON | 7.690 RON | 9.995 RON | 10.484 RON | 8.423 RON | 61.774 RON | 156.328 RON | 25.395 RON | 63.030 RON | 58.832 RON | 98.850 RON | 118.334 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.146 RON | 7.630 RON | 9.902 RON | 9.903 RON | 8.423 RON | 43.881 RON | 109.218 RON | 2.457 RON | 45.299 RON | 32.444 RON | 41.629 RON | 23.987 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 60 RON | 93 RON | 581 RON | 0 RON | 17.893 RON | 47.110 RON | 22.938 RON | 17.731 RON | 26.388 RON | 105.373 RON | 133.026 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 3 | 6 |
|---|