Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32776647
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IRIMIA CORNELIU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.318.184 RON
Profit net
727.847 RON
Capitaluri proprii
-639.164 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.355.809 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.770 RON | 109.411 RON | 766.554 RON | 675.476 RON | 625.657 RON | 687.736 RON | 652.740 RON | 775.662 RON | 768.801 RON | 958.786 RON | 1.350.337 RON | 1.318.184 RON |
| Profit net | 9.718 RON | 65.012 RON | 371.364 RON | 481.053 RON | 402.954 RON | 415.764 RON | 443.388 RON | 553.635 RON | 486.767 RON | 571.795 RON | 781.912 RON | 727.847 RON |
| Total active | 11.613 RON | 90.829 RON | 443.647 RON | 714.228 RON | 841.407 RON | 1.153.618 RON | 900.217 RON | 1.304.389 RON |
Comparație cu 129 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.385.443 RON |
| 1.558.443 RON |
| 1.583.709 RON |
| 1.603.278 RON |
| Active circulante | 11.613 RON | 90.829 RON | 443.647 RON | 714.228 RON | 841.407 RON | 1.153.618 RON | 900.217 RON | 1.304.389 RON | 1.385.443 RON | 1.558.443 RON | 1.583.709 RON | 1.603.278 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.918 RON | 74.930 RON | 372.295 RON | 488.085 RON | 411.039 RON | 426.803 RON | 455.191 RON | 568.826 RON | 1.055.593 RON | 597.388 RON | 1.379.300 RON | -639.164 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.695 RON | 15.899 RON | 71.352 RON | 226.143 RON | 430.368 RON | 726.815 RON | 445.026 RON | 735.563 RON | 329.850 RON | 961.055 RON | 204.409 RON | 2.242.442 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 |
|---|