Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32993077
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PÎŢAN PETRU
Prin: PÎŢAN PETRU
Prin: PÎŢAN PETRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
692.612 RON
Profit net
126.447 RON
Capitaluri proprii
192.776 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 767.391 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.962 RON | 152.750 RON | 99.294 RON | 54.833 RON | 58.842 RON | 100.755 RON | 128.466 RON | 458.083 RON | 887.225 RON | 667.324 RON | 563.843 RON | 692.612 RON |
| Profit net | 40.913 RON | 32.698 RON | 21.342 RON | 3.867 RON | 3.239 RON | 43.835 RON | 50.959 RON | 268.124 RON | 512.839 RON | 78.253 RON | 37.104 RON | 126.447 RON |
| Total active | 43.962 RON | 38.029 RON | 24.490 RON | 17.291 RON | 20.192 RON | 47.745 RON | 54.545 RON | 273.195 RON | 639.337 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 248.609 RON |
| 154.265 RON |
| 216.212 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 47.050 RON | 159.545 RON | 96.642 RON | 66.756 RON | 62.373 RON |
|---|
| Active circulante | 43.962 RON | 38.029 RON | 24.490 RON | 17.291 RON | 20.192 RON | 47.745 RON | 54.545 RON | 226.145 RON | 479.792 RON | 151.967 RON | 87.509 RON | 153.839 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.913 RON | 33.868 RON | 22.609 RON | 4.876 RON | 8.115 RON | 44.950 RON | 52.109 RON | 269.233 RON | 513.972 RON | 80.225 RON | 66.329 RON | 192.776 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.049 RON | 4.161 RON | 1.881 RON | 12.415 RON | 12.077 RON | 2.795 RON | 2.436 RON | 3.962 RON | 125.365 RON | 168.384 RON | 87.936 RON | 23.436 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 |
|---|