Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33012842
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞERBĂNESCU IONELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.884 RON
Profit net
-117.875 RON
Capitaluri proprii
-135.572 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 20.180 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.599 RON | 30.154 RON | 38.674 RON | 0 RON | 31.250 RON | 4.768 RON | 14.073 RON | 59.248 RON | 40.220 RON | 7.126 RON | — | 14.884 RON |
| Profit net | 29.735 RON | 19.462 RON | 28.522 RON | -204 RON | 29.572 RON | 1.885 RON | 5.366 RON | 41.572 RON | 10.173 RON | -29.834 RON | -127.830 RON | -117.875 RON |
| Total active | 30.877 RON | 49.923 RON | 78.650 RON | 78.130 RON | 108.027 RON | 109.754 RON | 115.669 RON | 130.255 RON |
Comparație cu 903 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 142.268 RON |
| 123.345 RON |
| 37.384 RON |
| 17.750 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 30.877 RON | 49.923 RON | 78.650 RON | 78.130 RON | 108.027 RON | 109.754 RON | 115.669 RON | 130.255 RON | 142.268 RON | 123.345 RON | 37.384 RON | 17.750 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.935 RON | 49.397 RON | 77.919 RON | 77.715 RON | 107.287 RON | 109.172 RON | 114.538 RON | 129.794 RON | 139.967 RON | 110.133 RON | -17.697 RON | -135.572 RON |
|---|
| Datorii totale | 942 RON | 973 RON | 1.029 RON | 713 RON | 740 RON | 582 RON | 1.131 RON | 1.576 RON | 3.462 RON | 13.212 RON | 55.081 RON | 153.764 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
|---|