Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33060823
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VASILE MARIUS-CRISTIAN
Prin: VASILE MARIUS-CRISTIAN
Prin: VASILE MARIUS-CRISTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
159.914 RON
Profit net
-61.667 RON
Capitaluri proprii
31.657 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 155.367 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.162 RON | 51.160 RON | 88.220 RON | 69.860 RON | 48.584 RON | 112.117 RON | 10.969 RON | 105.036 RON | 126.057 RON | 152.095 RON | 159.914 RON |
| Profit net | 5.375 RON | 9.800 RON | 33.399 RON | 21.005 RON | 18.655 RON | 67.514 RON | 5.476 RON | 37.035 RON | -5.964 RON | 416 RON | -61.667 RON |
| Total active | 10.159 RON | 22.264 RON | 54.415 RON | 76.064 RON | 95.142 RON | 163.269 RON | 168.303 RON | 212.722 RON | 104.637 RON | 115.764 RON | 44.996 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | 372 RON | — | — | — | 3.740 RON | 3.740 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.159 RON | 21.892 RON | 54.415 RON | 76.064 RON | 95.142 RON | 159.529 RON | 164.563 RON | 212.722 RON | 104.637 RON | 115.764 RON | 44.996 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.575 RON | 15.375 RON | 48.774 RON | 69.778 RON | 88.433 RON | 155.947 RON | 161.423 RON | 198.458 RON | 92.494 RON | 93.323 RON | 31.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.584 RON | 6.889 RON | 5.641 RON | 6.286 RON | 6.709 RON | 7.322 RON | 6.880 RON | 14.264 RON | 12.143 RON | 22.441 RON | 13.339 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|